Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla: teorija ir praktika 2019
 
 

DŽIAUGIAMĖS ĮVYKUSIA KONFERENCIJA BEI DĖKOJAME JOS DALYVIAMS!


2019 m. liepos 26-28 d., Dubingiuose, Molėtų r. vyko jau tradicine tapusi Lietuvos ultragarso asociacijos organizuojama mokslinė praktinė konferencija „Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla: teorija ir praktika 2019".

Pirmoji konferencijos diena vyko Asvejos regioninio parko lankytojų centre ir direkcijoje, o likusios dvi dienos vyko Šarūno Marčiulionio sodyboje. Norime pasidžiaugti, kad konferencijos metu paskaitas skaitė 27 lektoriai, o konferencijoje dalyvavo 180 įvairių specialybių gydytojų.

Konferencijos metu buvo renkami geriausi pranešimų autoriai, kuriais tapo Andrius Klimašauskas „Gydytojų iššūkiai priėmimo skyriuje. Pacientų atranka", Paulius Uksas „Skubios medicinos specialybė. Ultragarsiniai tyrimai" bei Saulius Rutkauskas „Nervai - ultragarsinio tyrimo galimybės".

Laisvu nuo paskaitų metu vyko vyrų ir moterų teniso dvejetų turnyrai „Ultragarso vasara 2019" bei padelio treniruotė pradedantiesiems ir turnyras. Turnyruose varžėsi 40 dalyvių. Laimėtojai buvo apdovanoti Lietuvos ultragarso asociacijos ir partnerių įsteigtais prizais.
 


KONFERENCIJOS AKIMIRKOS