Teismo psichiatrijos, teismo psichologijos aktualijos 2019: organiniai ir neurodegeneraciniai psichikos sutrikimai – etiologija, diagnostika, įvertinimas
 
 
DŽIAUGIAMĖS ĮVYKUSIA KONFERENCIJA BEI DĖKOJAME JOS DALYVIAMS!


VALSTYBINĖS TEISMO PSICHIATRIJOS TARNYBOS
PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS DIREKTORĖS 
KVIETIMAS Į TARPTAUTINĘ MOKSLINĘ PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ
 
 
 
Gerbiami kolegos, 

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos, kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto psichiatrijos klinika ir Lietuvos psichiatrų asociacija organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje praktinėje teismo psichiatrijos ir teismo psichologijos konferencijoje, skirtoje paminėti įstaigos veiklos 25-metį. Konferencijos tema „Teismo psichiatrijos, teismo psichologijos aktualijos 2019: organiniai ir neurodegeneraciniai psichikos sutrikimai – etiologija, diagnostika, įvertinimas".
 
Teismo psichiatrija yra sritis, kur glaudžiai siejasi medicinos ir teisės problemos, sprendžiami klausimai, skirti tiek asmens, tiek ir visuomenės gerovės bei saugumo užtikrinimui. Konferencijos programa apims garsių savo srities specialistų – mokslininkų iš užsienio šalių, taip pat mokslininkų ir specialistų iš Lietuvos pranešimus.
 
Tikimės, kad konferencijos metu aptarti teoriniai ir praktiniai diagnostikos bei įvertinimo klausimai padės ateityje tobulinti mokslinę gydomąją ir ekspertinę veiklą.
 
Konferencija vyks 2019 m. balandžio 11–12 dienomis, Vilniuje.

 
Pagarbiai
Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė
Vaiva Martinkienė